Monthly Archives: november 2014

Manifestimi i 28 Nëntorit!

Shkolla Shqipe kremton 28 Nëntor-in në lokalet e reja të Qendrës Islamike Kulturore Shqiptare në Norvegji!
Sot duke filluar nga ora 16:00 ku ishin të ftuar prindër dhe miq të nderuar u shënua dita e madhe e kombit pra 28 Nëntori, ku me këtë rast arsimtarët e Shkollës Shqipe i kishin pergaditur nxënësit me shum recitime dhe vjersha kushtuar flamurit, heronjëve tanë sic ëshë legjendari ynë Adem Jashari i cili po ne 28 Nëntor ka edhe ditëlindjen.

Manifestimi i 28. Nëntorit!

Shkolla Shqipe «Naim Frashëri» ne Oslo organizon festë simbolike për nderë të ditës se flamurit, 28. Nëntorit!

Festa do të mbahet në lokalet e QIKSHN-së, dhe janë të ftuar të gjithë prindërit që fëmijët e tyre vijojnë mësimet në QIKSHN.

Festa do të mbahet më datë 30. Nëntor 2014

Ora 16:00 [fëmijët është mirë të sillen 1 orë më herët]

Ne kemi menduar të bëjmë edhe një koktej, kështu që nëse do të sillni ndonjë ëmbëlsirë apo desert tjetër ne do të ju jemi falënderues!

Mirësevini!

Me respekt
Këshilli i prindërve

Ktheu në krye të faqesKtheu në krye të faqes

Festat e ardhëshme

Kalendari

< 2020 >
Mars
MaTiOnToFr
      1
2345678
9101112131415
1617181920
 • Hele dagen
  20.03.2020

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

21
 • 18:55 -18:56
  21.03.2020-22.03.2020Europe/Oslo

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

22
2324
 • Hele dagen
  24.03.2020

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

25
 • Hele dagen
  25.03.2020

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

26272829
 • Hele dagen
  29.03.2020

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

3031     

Festat e ardhshme

< 2020 >
Mars
 • 20

  Hele dagen
  20.03.2020

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

 • 21

  18:55 -18:56
  21.03.2020-22.03.2020Europe/Oslo

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

 • 24

  Hele dagen
  24.03.2020

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

 • 25

  Hele dagen
  25.03.2020

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

 • 29

  Hele dagen
  29.03.2020

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.