Program manifestiv me rastin e ditëlindjes së Muhamedit a.s.!

 • Rezervimi i lokalit

  Laster kalender...
  - Tilgjengelig
  20
  - Reservert
  20
  - Avventer behandling
 • Vipps QIKSHN

  • Ndihmoni QIKSHN nëpërmjet sistemit Vipps!
 • Dhuro donacion për QIKSHN’në

  • Dhuroni donacion për Qendrën Islamike Kulturore Shqiptare në Norvegji përmes sistemit "Gofundme"
 • Ajet Kur'anor i rastit

  16|67|E, nga frutet e palmeve dhe të hardhisë, ju përgatitni pije dhe ushqim të këndshëm. Kjo, me të vërtetë, është argument për ata që mendojnë.
Ktheu në krye të faqesKtheu në krye të faqes

Festat e ardhëshme

Kalendari

< 2017 >
November
MaTiOnToFr
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Festat e ardhshme

< 2017 >
November
MaTiOnToFr
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930