Posta vjetore dhe kalendari për vitin 2019!

Qendra Islamike Kulturore Shqiptare në Norvegji ju informon se posta vjetore është në pregatitje e sipër dhe se do të dërgohet me post tek te gjithë anëtarët tanë mbrenda javës së 51.
  • Vipps QIKSHN

    • Ndihmoni QIKSHN nëpërmjet sistemit Vipps!
  • Dhuro donacion për QIKSHN’në

    • Dhuroni donacion për Qendrën Islamike Kulturore Shqiptare në Norvegji përmes sistemit "Gofundme"
  • Ajet Kur'anor i rastit

    9|114|E, kërkesa e Ibrahimit për faljen e babës së tij, ka qenë vetëm për shkak të premtimit që ia kishte dhënë ai (Ibrahimi) atij. Por, kur iu bë e qartë se ai (babai i tij), është armik i Perëndisë, u tërhoq prej tij. Me të vërtetë, Ibrahimi ishte lutës i madh dhe i butë.
Ktheu në krye të faqesKtheu në krye të faqes

Festat e ardhëshme

Kalendari

< 2017 >
Desember
MaTiOnToFr
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Festat e ardhshme

< 2017 >
Desember
MaTiOnToFr
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031