Kamp sportiv veror - Struga 2019!

Programin e Kampit Sportiv Veror - Struga 2019 mund ta shkarkoni këtu ...
 • Ndihmoni QIKSHN – Donacion për xhaminë!

 • Rezervimi i lokalit

  Laster kalender...
  Powered by Booking Calendar
  - Tilgjengelig
  19
  - Reservert
  19
  - Avventer behandling
 • Ndihmoni QIKSHN – Motrat muslimane!

 • Dhuro donacion për QIKSHN’në

  • Dhuroni donacion për Qendrën Islamike Kulturore Shqiptare në Norvegji përmes sistemit "Gofundme"
 • Ajet Kur'anor i rastit

  5|111|dhe kur i urdhërova Havarijjunët (Apostujt): “Besomëni Mua dhe Pejgamberin Tim!” Ata u përgjigjën: “Na besojmë, e ti bëhu dëshmues që ne jemi muslimanë!”
Ktheu në krye të faqesKtheu në krye të faqes

Festat e ardhëshme

Kalendari

< 2019 >
Juli
MaTiOnToFr
1234
 • Hele dagen
  04.07.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Festat e ardhshme

< 2019 >
Juli
MaTiOnToFr
1234
 • Hele dagen
  04.07.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031