Kamp sportiv veror - Struga 2019!

Programin e Kampit Sportiv Veror - Struga 2019 mund ta shkarkoni këtu ...
 • Ndihmoni QIKSHN – Donacion për xhaminë!

 • Rezervimi i lokalit

  Laster kalender...
  Powered by Booking Calendar
  - Tilgjengelig
  19
  - Reservert
  19
  - Avventer behandling
 • Ndihmoni QIKSHN – Motrat muslimane!

 • Dhuro donacion për QIKSHN’në

  • Dhuroni donacion për Qendrën Islamike Kulturore Shqiptare në Norvegji përmes sistemit "Gofundme"
 • Ajet Kur'anor i rastit

  73|6|sepse, zgjuarja natën, me të vërtetë, vepron më fuqishëm dhe shprehjet (mësimet) janë më të kthjellta,
Ktheu në krye të faqesKtheu në krye të faqes

Festat e ardhëshme

Kalendari

< 2019 >
September
MaTiOnToFr
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23
 • Hele dagen
  23.09.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

242526272829
30
 • Hele dagen
  30.09.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

 • Hele dagen
  30.09.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

      

Festat e ardhshme

< 2019 >
September
MaTiOnToFr
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23
 • Hele dagen
  23.09.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

242526272829
30
 • Hele dagen
  30.09.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

 • Hele dagen
  30.09.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.