Urime nata e madhe e «Lejletul Regaib-it»!

Qendra Islamike Kulturore Shqiptare në Norvegji, të gjithë anëtarëve të kësaj qendre dhe muslimanëve kudo që janë ju uron fillimin e tre muajve të bekuar dhe natën e madhe të «Lejletu Regaib-it» duke e lutur Zotin e madhëruar që t’na pranoj lutjet dhe veprat e mira!

Pasi që sonte hymë në muajin e shenjtë të Rexhebit dhe bëjmë përgatitjen për muajin e Bekuar të Ramazanit, urojmë që Allahu të na begatojë gjatë muajit Rexheb dhe Shaban, dhe ta arijmë Ramazanin!

Me respekt

Imami dhe Kryesia e QIKSHN-ës

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Ktheu në krye të faqesKtheu në krye të faqes

Festat e ardhëshme

Kalendari

< 2019 >
Mai
MaTiOnToFr
  1
 • Hele dagen
  01.05.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

2345
678
 • Hele dagen
  08.05.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

9101112
1314151617
 • Hele dagen
  17.05.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

1819
20212223242526
27282930
 • Hele dagen
  30.05.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

31  

Festat e ardhshme

< 2019 >
Mai
 • 01

  Hele dagen
  01.05.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

 • 06

  Hele dagen
  06.05.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

 • 08

  Hele dagen
  08.05.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

 • 17

  Hele dagen
  17.05.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

 • 22

  Hele dagen
  22.05.2019

  Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.