Kryesia

Nasir Jahiji

Kryetarë/Përgjegjës i fondit të kufomës

Femi Baftii

Përgjegjës i besimit (Forstander)

Nakil Latifi

Zëvendës kryetar dhe kujdestar

Shaqir Beqiri

Përgjegjës ekonomik

Jetmir Rustemi

Webmaster/IT- dhe përgjegjës administrativ

Azis Ajrulai

Përgjegjës për fëmijët dhe shkollat

Fatmir Shabani

Përgjegjës për aktivitete / Zëvëndës për fëmijët dhe shkollat

Berat Redzepi

Përgjegjës për aktivitete

Ziber Deari

Anëtarë i kryesisë

Ekrem Hasani

Imam i QIKSHN-së

Mamudije Asani

Përgjegjëse për sektorin e motrës muslimane

Gjylymsere Haxha

Anëtare e krysisë / Zëvendëse për sektorin e motrës muslimane

Imran Iseni

Përgjegjës i sektorit të rinisë islame

Print Friendly, PDF & Email
Ktheu në krye të faqesKtheu në krye të faqes

Festat e ardhëshme

Kalendari

< 2019 >
Mars
MaTiOnToFr
    123
  • Hele dagen
    03.03.2019

    Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

45678910
11121314151617
181920
  • Hele dagen
    20.03.2019

    Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

21222324
25262728293031
  • Hele dagen
    31.03.2019

    Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

Festat e ardhshme

< 2019 >
Mars
  • 03

    Hele dagen
    03.03.2019

    Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

  • 07

    Hele dagen
    07.03.2019-08.03.2019

    Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

  • 08

    Hele dagen
    08.03.2019

    Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

  • 20

    Hele dagen
    20.03.2019

    Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

  • 31

    Hele dagen
    31.03.2019

    Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.