Tribun Fetare

Qendra Islamike Kulturore Shqiptare në Norvegji organizon tribunen fetare të radhës.

Tema: Rinia dhe anomalitë e kohës

Ligjërues: Prof. Mahir Hasani

Lexim Kur’ani: Hf. Ibrahim ef. Alija

Data: 29.12.2018

Dita: E Shtunë

Ora: 17:00

Pjesëmarrës: Tribuna do të jetë e hapur si për burra poashtu edhe për gra.

Ju mirëpresim të gjithëve!

Print Friendly, PDF & Email
Ktheu në krye të faqesKtheu në krye të faqes

Festat e ardhëshme

Kalendari

< 2019 >
Januar
MaTiOnToFr
 123456
7
  • Hele dagen
    07.01.2019

    Nuk ka detaje shtesë për këtë ngjarje.

8910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Festat e ardhshme

< 2019 >
Januar