Informim!

Qendra Islamike Kulturore Shqiptare në Norvegji informon xhematin se xhamija ditën e Shtunë më 05. Shtator 2015 nga 16.00 – 22.00 është e rezervuar nga familja Braimi për një manifestim familjar.

Lusim xhematin që të resptektoni këtë vendim dhe që të mos i pengohet familjes Braimi gjatë orarit të sipërpërmendur.

Për çdo pyetje, ju lutemi kontaktoni anëtarin e kësaj familje Besar Braimi në mob. 979 66 182 ose kryesinë e QIKSHN’së në tel. 22 35 33 72 ose na shkruani në adm@qiksh.no

Ju faleminderit për mirëkuptim!

Me rrespekte

Kryesia e QIKSHN’së

Print Friendly, PDF & Email
Ktheu në krye të faqesKtheu në krye të faqes

Festat e ardhëshme

Kalendari

< 2018 >
April
MaTiOnToFr
      1
 • Hele dagen
  01-04-2018

  No additional detail for this event.

2
 • Hele dagen
  02-04-2018

  No additional detail for this event.

345678
9101112131415
16
 • Hele dagen
  16-04-2018

  No additional detail for this event.

17
 • Hele dagen
  17-04-2018

  No additional detail for this event.

1819202122
23242526272829
30      

Festat e ardhëshme

< 2018 >
April
 • 01

  Hele dagen
  01-04-2018

  No additional detail for this event.

 • 02

  Hele dagen
  02-04-2018

  No additional detail for this event.

 • 12

  18:00 -04:00
  12-04-2018-13-04-2018Europe/Oslo

  No additional detail for this event.

 • 16

  Hele dagen
  16-04-2018

  No additional detail for this event.

 • 17

  Hele dagen
  17-04-2018

  No additional detail for this event.