Urime muaji i Ramazanit! – Qendra Islamike Kulturore Shqiptare në Norvegji

Urime muaji i Ramazanit!

Kryesia e QIKSHN’së shpreh rastin që të gjithë besimtarëve muslimanë t’ju uroj muajin e shenjtë të Ramazanit duke e lutur All-llahun xh.sh. që të na lehtsoj agjërimin dhe të na i pranojë lutjet dhe ibadetet tona që do të bëjmë gjatë këtij muaji.

 

Me respekt
Kryesia e QIKSHN’së

Print Friendly, PDF & Email
Ktheu në krye të faqesKtheu në krye të faqes

Festat e ardhëshme

Kalendari

< 2018 >
August
MaTiOnToFr
  12345
67891011
  • Hele dagen
    11-08-2018

    No additional detail for this event.

12
  • Hele dagen
    12-08-2018

    No additional detail for this event.

13141516171819
20212223242526
2728293031  

Festat e ardhëshme

< 2018 >
August